Micropoll

Micropoll

Przeprowadź sondę w kilka sekund

Zalety

  • Blokowanie wielokrotnego głosowania z tego samego IP
  • Pytania wielokrotnego wyboru
  • Możliwość wstawienia sondy na bloga lub przesłanie linkiem

Wady

  • Wygląd okienka z sonda nie jest graficznie oszałamiający
  • Cały serwis jest po angielsku

Bardzo dobry
8

Micropoll to serwis internetowy, dzięki któremu przeprowadzisz sondę. Możesz wkleić ją na bloga lub przesłać znajomym linka na Gadu Gadu.

Micropoll pozwala przeprowadzić szybko sondę na wybrany temat. Wystarczy wpisać pytanie oraz sugerowane odpowiedzi i gotowe. Dodatkowo możemy zmienić wygląd okienka z sondą wybierając spośród kilku zdefiniowanych wzorów graficznych lub samemu określając pożądany kolor. Sonda w Micropoll może być jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru. Możemy również uniemożliwić powtórne głosowanie osobom z tego samego IP.

Po przeprowadzeniu sondy Micropoll umożliwia zajrzenie do raportu z wynikami. Oprócz procentowego ujęcia wyników możemy pobrać raport dotyczący adresów IP z jakich głosowano oraz zobaczyć na mapce skąd pochodzili głosujący. Szkoda, że mapka nie obejmuje całego świata tylko stany w USA. To jedyna poważna wada Micropoll.

Skorzystanie z Micropoll to dobry sposób na szybkie przeprowadzenie sondy wśród znajomych lub czytelników na bloga. Największy problem to jednak odpowiedź na pytanie jakie pytanie chcemy im zadać.

Najczęściej pobierane Komunikacja społeczna na Web-apps

Więcej
Micropoll

Wypróbuj

Micropoll

Opinie użytkowników o Micropoll